SEKTÖRDEN 0212 651 2818 - 0212 651 6066

28-08-2020
evinizi-tablolarla-guzellestirmenin-ipuclari

Evinizi tablolarla güzelleştirmenin ipuçları

Severek aldığınız tabloları ya da kendi yaptığınız kara kalem veya farklı resimleri kullanarak evinizi güzelleştirebilir ve dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

İşte evinizi satın aldığınız tablolarla dekore etmeniz için gerekli bazı ipuçları:

 

SİYAH BEYAZIN UYUMU

 

Siyah beyaz resimler ya da fotoğraflar, kanepenin üzerindeki değil büfe ya da sehpanın arkasındaki duvara daha çok yakışır.

Bunun yanı sıra siyah beyaz fotoğraflarınızı ya da tablolarınızı simetrik bir görünüm oluşturarak duvarınızı güzelleştirin.

 

DÜZ DUVARDA KARMAŞIKLIK

 

Odanız bol ışık alıyorsa düz beyaz duvarı çeşitli ebatlardaki fotoğraf ya da resimlerle süsleyebilirsiniz.

 

FARKLI EBATLARLA UYUM

Kendi çektiğiniz fotoğrafları ya da kara kalem çalışmalarınızı da farklı boyutlarda çerçeveletip duvardaki rafınıza sıralayabilirsiniz.

 

MONOTONLUKTAN KURTULUN

Çektiğiniz fotoğraflardan çabuk sıkılıyorsanız bunları çerçeveletmek yerine bir ipe ya da ince tele mandallayın, canınız sıkıldıkça farklı fotoğraflarla değiştirebilirsiniz.

 

MOBİLYALARINIZLA UYUM KURUN

Tablolarınızın üzerindeki renk tonlarının evinizdeki mobilyalarla uyumlu olması ya da zıtlık oluşturması dekorasyon açısından çok önemlidir. Örneğin, bu tasarımdaki gri tonlu temalar, sade siyah-beyaz resmin arka plandan öne çıkmasını sağlarken; minik altın vurgu, sarısı sandalye çifti sayesinde hayat buluyor.

RemaxGayrimenkul Danışmanı Olmak İster misiniz?

250.000$ GAYRİMENKUL

YATIRIMI YAPANA TÜRK VATANDAŞLIĞI

Copyright 2020 © Remax Oluşum