SEKTÖRDEN 0212 651 2818 - 0212 651 6066

17-09-2021
evinizde-burcunuza-gore-renk-secimi

Evinizde burcunuza göre renk seçimi

 

Ev dekorasyonunda renkler duygularınızı yansıtır ve ayrıca renk seçimleri burçlara göre farklılık gösterebilir.

Evinize hakim olan renkler sizin tüm duygu durumunuzu etkiler, yaşam alanlarınızda doğru renk seçimi yapmak çok önemlidir. Evim Dergisi’nde yer alan habere göre, burçlara göre doğru renk seçimi ise bu konuda biraz daha yönlendirici olabilir.

KOÇ BURCUNUN RENGİ: KIZIL TONLAR

Kırmızı, amber, turuncu gibi güçlü renkler koç burcunun dekorasyonunda adeta imzası gibidir. Bu iki renk, yönetici gezegeniniz olan Zeus da güç ve enerjiyi simgeliyor.

Dekorasyonda kırmızı, turuncunun alt ve üst tonlarını da kullanarak dengeli bir dekorasyon stili yaratabilirsiniz. 

 

BOĞA BURCU DİNGİN YEŞİLİ TERCİH EDER

Boğa burcu dingin, derli toplu ve konforun ön planda olmasını istediği için yeşilin tonlarına evde yer açabilirler. Stresli, hızlı bir hayatınız varsa eve geldiğinizde bu hissi nötrleyecek yeşiller, toprak tonları tam size göre.

 

İKİZLER BURCUNUN RENGİ: GÜNEŞ SARISI 

İkizler burcu enerji veren renklere yönelir. Sıcaklık hissi yayan, seçeneklerle dolu güneşin rengi enerjinizi harekete geçirmek için harika bir tercih.

 

YENGEÇ BURCU İSE KUM TONLARINDAN HOŞLANIR

İhtiyaç duyduğunuz sakinleştirici, davetkar atmosfer için kum tonları tam da size göre bir renk tercihi. Kahvenin açık tonlarını içeren renk kartelası, ertesi güne yeniden şarj olarak başlamanız için gereken enerjiyi size sağlayacaktır.

 

ASLAN BURCUNUN RENGİ: PARLAK TURUNCU 

Aslan burcunun tercihi çarpıcı ve dikkatleri üzerinde toplayan parlak turuncu iddialı bir renktir; sıcak ve davetkardır. Aradığınız dramatik atmosferleri yakalamak için korkusuzca deneyebilirsiniz.

 

BAŞAK BURCU KOYU MAVİYİ SEVER

Ev dekorasyonunda başak burcu mavi ve tonlarından hoşlanıyor. Kontrol etmeyi seven ve yaşam alanlarında dingin bir atmosfer arayan başak burçları için mavinin koyu tonları biçilmez kaftandır.

 

TERAZİ BURCUNUN RENGİ: PUDRA PEMBESİ 

Diğer adı zarafet olan terazi burcu, yumuşak pembelerin hakim olduğu bir atmosferle davetkar olduğu kadar şık bir ambiyans da yaratmayı başarır. Denge ve ahenk duygusu yaratmak için  pembenin pastel tonlarını kullanır.

 

AKREP BURCU KOYU TONLARI TERCİH EDER

Ev dekorasyonunda koyu, dramatik atmosferler sizin kimliğinizin doğal bir yansıması gibidir. Antrasit gri yaratmak istediğiniz atmosfer konusunda sizi yarı yolda bırakmayacaktır.

 

YAY BURCUNUN RENGİ DUMANLI MAVİ

Eve döndüğünüzde sizi şarj edecek renk dumanlı mavi olabilir. Size her daim açık havayı anımsatan, gökyüzünün ve okyanusun uçsuz bucaksızlığını çağrıştıran renk kartelası sınırlarınızı çizmeyen, özgür yönünüzü besleyen bir karaktere bürünecektir.

 

OĞLAK BURCU İÇİN KOZMİK GRİ 

Rasyonalizmin burçlar camiasındaki temsilcisi olarak kozmik gri, her daim size dünyanın sınırlılığını, evreninse sonsuz seçeneklerini anımsatan bir renk seçim olur. Ayrıca sade mekanları yaratma konusunda yardımcı olacaktır.

 

KOVA BURCUNUN RENGİ PETROL YEŞİLİ 

Yeşilin derin tonları, hatta belki biraz da petrole çalan derin maviler hem yaratıcılığınızı körükleyecek, hem de ihtiyacınız olan enerjiyi verecektir.

 

BALIK BURCU GÖKYÜZÜ MAVİSİNE BAYILIR

Su burcu olan balıklar için evde rahat olmalarının anahtarı, akışkan ve serin iç mekanlardır. Açık renkli maviler, berrak su yeşilleri aradıkları konfor duygusunu yaratmalarına yardımcı olur.

RemaxGayrimenkul Danışmanı Olmak İster misiniz?

250.000$ GAYRİMENKUL

YATIRIMI YAPANA TÜRK VATANDAŞLIĞI

Copyright 2021 © Remax Oluşum