SEKTÖRDEN 0212 651 2818 - 0212 651 6066 -0850 441 2818

21-03-2019
250-bin-dolara-turk-vatandasligi-sizin

250 bin dolara Türk vatandaşlığı sizin

Avrupa ile Asya arasında mükemmel bir geçiş noktası olan Türkiye’de vatandaşlık hakkına sahip olmak için sadece 250 bin dolar değerinde gayrimenkul satın almanız yeterli. Remax Oluşum, satın alacağınız gayrimenkul için takip ve danışmanlık hizmeti sunar.

250 bin dolara Türkiye’de vatandaşlık hakkına sahip olmak için ev, arsa ya da ofis gibi gayrimenkul alırken Remax Oluşum’dan danışmanlık hizmeti aldığınızda tecrübeli ve profesyonel ekibimiz sayesinde kesinlikle değerinin üzerinde bir mülk almayacaksınız. Alacağınız gayrimenkulle ilgili vergi, komisyon, belediye borçları gibi fazladan masrafa yol açacak nedenleri de en aza indiriyoruz.

Eylül 2018 ‘den önce alınan mülkler Türk pasaportu kazandırmıyor

Türk vatandaşı olmak için farklı yollar olsa da bunların en kolay ve kısa sürede hayata geçeni bir mülk satın alarak Türk vatandaşı olmak. Özellikle 19 Eylül 2018 tarihi itibariyle resmi gazetede yayınlanan karar doğrultusunda, Türk vatandaşı olmak için gereken ücret, 1 milyon dolardan 250 bin dolara düşürülerek yabancı vatandaşların Türk pasaportu alması kolaylaştırıldı.

Türk vatandaşı olmak eskisinden daha kolay

Böylece Türk vatandaşı olmak eskisinden daha kolay hale geldi, çünkü asgari 250 bin ABD Doları değerinde gayrimenkul satın alan herkes Türk vatandaşlığı avantajlarından yararlanabiliyor. Türkiye’nin sağladığı kolaylığın ardından, Türkiye’de ev, arsa, ofis, gibi her türlü gayrimenkul satın alırken Remax Oluşum ile yatırımlarınıza yön vererek Türk pasaportu sahibi olabilirsiniz. Sadece 1-1,5 aylık sürecin ardından uzman gayrimenkul yatırımcılarımızın sizlere sunacağı danışmanlık ve takip hizmetleriyle doğru bir karar verdiğinizden emin olacaksınız.

Türkiye'nin emlak alanında oldukça değerli ve zengin seçeneklerinin bilincinde olan Remax Oluşum, vatandaşlık sürecindeki hizmetleriyle sizlere kolaylıklar sunarak kısa sürede 250 bin dolara mülk sahibi ve Türk vatandaşı olmanıza yardım eder.

Danışmanlık ve takip işlemleriniz Remax Oluşum ile çok kolay

Gayrimenkul satın alarak Türk vatandaşı olmak için birçok devlet dairesinde gerçekleştirmeniz gereken işlemler mevcut. Tüm danışma, gayrimenkul satın alma ve takip işlemlerinizi Remax Oluşum sizin yerinize mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirir.

Gayrimenkul danışmanlarımızın tecrübesi sayesinde en az 250 bin ABD Doları değerinde konut, işyeri, arsa veya benzeri mülk satın aldığınızda, sizin adınıza Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'ne giderek başvuru işlemlerini başlatıyoruz. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'ne başvurduktan sonra, emlak uzmanlarımız satın alınan mülkün değerini kontrol eder. Mülkün değeriyle ilgili herhangi bir sorun olmadığı takdirde, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, vatandaşlık sürecine geçişi 3 ila 7 gün içinde onaylar.

Türk vatandaşlığı başvurusu 30 günde tamamlanıyor

Bu onay verildikten sonra, oturma izni için Göçmenlik Bürosu Bürosu'na başvurarak aynı gün izin alınabilir. Vatandaşlık başvurusunun onaylanması ve oturma izninin ardından, Türk Vatandaşlığı Sivil Kayıt ve Vatandaşlık Genel Müdürlüğü'ne başvurunuz gerçekleşir. Daha sonra ise Vatandaşlık Bilgi Büroları'ndan gelen işlemleri takip ederek İstanbul ve Ankara'da tüm süreç en geç 30 gün içerisinde tamamlanır.

Türk Vatandaşlığı Başvurusu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Ülke sınırlaması olmadan, en az 250.000 USD değerinde gayrimenkul satın alan herkes Türk vatandaşı olabilir.

Sadece konut değil aynı zamanda ofis, mağaza veya arsa gibi farklı türden gayrimenkulleri satın alarak Türk vatandaşı olma hakkını kazanabilirsiniz.

Türk vatandaşlığı hakkını emlak alımı yoluyla kazanmak için, dil sınavına veya benzeri bir zorunluluğa gerek yoktur.

18 Eylül 2018 tarihinden önce satın alınan mülkler, 250.000 USD sınırının üstünde olsalar bile vatandaşlık olarak kabul edilmez.

Vatandaşlığı veren mülklerin satılması halinde, vatandaşlık en az 3 yıl sonra satılması şartıyla korunur.

250.000 ABD Doları değerinde sadece bir özel mülkün satın alınması ile değil, aynı zamanda aynı miktarın oluşturulduğu birden fazla mülkün satın alınmasıyla da Türk vatandaşlığı kazanılabilir.

Milli güvenlik açısından tehdit teşkil etmediği sürece, emlak satın alma yoluyla vatandaşlık başvurusu genellikle başarı ile sonuçlanır.

Türk vatandaşlığı süreci, başvuru tarihinden itibaren 30 gün içinde sonuçlandırılır. Ayrıca, gayrimenkul alıcısına ve aile üyelerine geçici oturma izni verilir.

RemaxGayrimenkul Danışmanı Olmak İster misiniz?

400.000$ GAYRİMENKUL

YATIRIMI YAPANA TÜRK VATANDAŞLIĞI

Copyright 2022 © Remax Oluşum