PROJELERİMİZ 0212 651 2818 - 0212 651 6066

harmonypark-kemalpasa-bagcilar

Bağcılar Harmony Park

Mayra İnşaat ve Yapı Teknolojileri titizliği ile, Harmonypark Kemalpaşa’da yaşam; kalite, güven ve huzurunuz Önemsenerek tasarlandı. 26.451 m2 alanın 5700 m2 peyzaj ve rekreasyon çalışması yaparak, şehrin merkezinde her sabah yeniden yeşile ve mutluluğa uyanmanızı sağlıyoruz. HarmonyPark Kemalpaşa, site içerisinde Çocuklarınızın güvenle büyümesi, keyifli sabah yürüyüşleri, seçkin komşularınızla kamelyalar gölgesinde tatlı sohbetlerinizi demlendireceğiniz çay keyifleri, huzur dolu bir yaşam alanı ve yüksek prim yapacak karlı bir yatırımın adresi olacak.

Proje, son deprem yönetmeliğine uygun` 1. Derece deprem bölgesi esaslarına göre sismik incelemeli zemin etütlü ve St III Nervürlü Çelik C30 beton kullanılarak inşa edilmektedir.

YAPI ÖZELLİKLERİ

7370m2 alanda site içerisinde 3 Blok 3+1 ve 2+1 keyifli yaşam alanları

5700m2 konut harici rekreasyon çalışmalı – peyzajlı yaşam alanı,

Açık yüzme havuzunda yazın keyfini çıkarırken, seçkin komşularınızla akşam çaylarını sohbetlerinizle keyiflendireceğiniz kamelyalarda günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

Çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, çok amaçlı spor sahamızla hizmetinizdeyiz. Sevgili çocuklarımız güvenli bir site içinde çocuk olmayı doya doya yaşayacaklar.

Yaşam keyfinizin sekteye uğramaması için hidrofor, jeneratör, su deposu, bisiklet odaları, sığınak gibi birçok ayrıntının, konforunuz için düşünüldüğü modern ve sağlam bir proje.

Engelli ve çocuk arabaları düşünülerek asansör ve tüm site içinde ulaşım esnekliği ve rampalar ile konfor herkes için planlanmıştır,
2.72mt Tavan Yüksekliği
Çok amaçlı Spor Saha (Basketbol, voleybol, tenis),
Her daire için bir araçlık kapalı otopark,
Günün stersini komşularınızla çaylarınızı yudumlarken atacağınız kamelyalar,
Çocuk oyun alanları,
Site içleri, ortak mahaller ve site sosyal alanları tamamı ihtiyacını karşılar nitelikli kesintisiz güç kaynağı, ( Jeneratör)
Su Deposu – Hidrofor sistem,
Her blokta 2adet yolcu asansörü,
Çöp toplama yeri,
Güvenlik sistemi ve bina görevlisi,
Sığınak ve Bisiklet Odaları

PROJEYLE İLGİLİ İLANLAR

HAZIRLIK AŞAMASINDA

RemaxGayrimenkul Danışmanı Olmak İster misiniz?

REMAX OLUŞUM DERGİSİ

OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Copyright 2018 © Remax Oluşum