PROJELERİMİZ 0212 651 2818 - 0212 651 6066 -0850 441 2818

gyoo

G YOO İnspried by STARCK

Mar Yapı tarafından Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilecek olan G Yoo projesi; 17.226 m2 arsa alanı üzerinde, 32 katlı 2 adet blokta 721 adet residence daire, 60 odalı butik otel ve ticari alanlardan oluşan karma bir projedir. Projenin sosyal olanakları arasında; açık-kapalı yüzme havuzu, sauna, spa, buhar odası, toplantı odası, dinlenme odası, business room, concierge servisi, vale park, fitness center, akıllı ev teknolojisi gibi birçok özellik bulunmaktadır.

 

Dünyanın en ünlü tasarımcıları arasında yer alan Philippe Starck’ın imzasıyla tanıtılan G Yoo projesi Güneşli’de çok merkezi bir konumda yükselecek. Suyabatmaz Demirel Mimarlık’ın yaptığı G Yoo Inspired by Starck, üçgen tasarımı sayesinde gün ışığını daha fazla alabilmekte. Üçgen tasarımının ve konumunun getirdiği bir başka önemli özellik ise projenin kuzey cepheye direkt bakan dairesinin olmaması.

 

Miami, Londra, Berlin, St. Petersburg, New York, Moskova, Paris, Buenos Ares, Hong Kong, Münih ve Toronto gibi dünyanın en önemli metropollerinde imzası bulunan YOO markasını G konseptiyle bir araya getiren Mar Yapı, Basın Ekspres Yolu’nda hayata geçen projesinin her detayında lüks ve ihtişamı ön plana çıkarıyor.

 

 

PROJEYLE İLGİLİ İLANLAR

HAZIRLIK AŞAMASINDA

RemaxGayrimenkul Danışmanı Olmak İster misiniz?

400.000$ GAYRİMENKUL

YATIRIMI YAPANA TÜRK VATANDAŞLIĞI

Copyright 2022 © Remax Oluşum