PROJELERİMİZ 0212 651 2818 - 0212 651 6066

greenist

Greenist

Doğaya, prestije ve mutluluğa ev sahipliği yapan bir hayatla tanışmaya hazır mısınız?

İstanbul’dan uzaklaşmadan İstanbul’u yaşamak için…

Uzaklara gitmeden doğa ile iç içe olmak için…

Hayatın tam içinde hayatın kendisinden ailece keyif almak için…

1980’den bu yana geliştirdiği yenilikçi ve öncü inşaat iç ve dış cephe çözümleriyle, geleceğin mimari yapılarının inşa edilmesinde büyük rol oynayan Saray Grup, Greenist ile bu anlayışını artık konut projelerine de taşıyor. İstanbul Bahçelievler’de hayata geçirilen Greenist projesi, şehrin merkezinde ama karmaşasından uzak konumuyla konut sahiplerine dört mevsim tatil yaşamayı vadediyor.

Greenist, iç avlu ve kat bahçeleri, otopark, zengin sosyal aktivite olanakları ve farklı seçeneklerdeki daireleriyle sizi merkezinde insanın yer aldığı doğal bir hayata davet ediyor.

20 bin metrekare içinde 174 dairesi bulunan Greenist; geniş kat bahçeleri ve teraslarıyla şehrin merkezinde fakat karmaşasından uzak bir yaşam alanı sunuyor. Peyzaj mimarisi ve tasarımıyla tamamen doğal ve yeşil odaklı mimariyi esas alan projede 43 adet 1+1, 42 adet 2+1, 62 adet 3+1, 10 adet 4+1, 15 adet 4,5+1 ve 2 adet 5+1 daire yer alıyor.

Atatürk Havalimanı’na beş dakika, Hilton Garden Inn İstanbul Airport Otel’le yanyana olan Greenist aynı zamanda seçkin eğitim kurumlarına ve sağlık merkezlerine yakınlığıyla tüm aile fertlerinin hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor.

Yeşil alanlar, doğa ve koruluk konsept ile 20 bin metrekare üzerine inşa edilen Greenist projesinin 14 bin metrekaresi peyzaj alanından oluşuyor, bu çevreci mimarisiyle enerji tasarrufunuda en aza indirmeyi amaçlıyor, Zaruri hale gelen klima kullanımını en aza indirmek için ventilasyon sistemi kullanılmasıyla beraber bölgenin hakim rüzgarına arkası dönük şekilde inşa edilen Greenist her daire için alanında uzman akustik danışmanlarıyla da çalışarak sizlere gürültüden uzak sessiz, huzurlu ve sımsıcak bir yaşam sunuyor.

PROJEYLE İLGİLİ İLANLAR

HAZIRLIK AŞAMASINDA

RemaxGayrimenkul Danışmanı Olmak İster misiniz?

REMAX OLUŞUM DERGİSİ

OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Copyright 2018 © Remax Oluşum